O nás

Spoločnosť JPJ Forest, s.r.o. vznikla oficiálne v roku 2009. Našou hlavnou činnosťou je dovoz, predaj a výroba profesionálnej lesníckej techniky určenej predovšetkým na ťažobné – dopravným činnostiam v lesnom hospodárstve. Špecializujeme sa najmä na lesnícku mechanizáciu určenú na ťažbu a sústreďovanie dreva, ako sú napr .: traktorové vyvážacie vleky vybavené hydraulickými žeriavy, hydraulické ruky, vozíky a prívesy pre štvorkolky a malotraktory, malé vyvážačky dreva osadené hydraulickou rukou, atď. V našej ponuke nájdete iba stroje prvotriednej kvality, za ktoré ručíme. Stroje Vám radi predvedieme na adrese našej prevádzky alebo Vám dáme kontakt na niektoré z našich zákazníkov, u ktorých si Vami dopytovaný stroj môžete prezrieť priamo pri práci. Spoločnosť JPJ Forest, s.r.o. je zapísaná v obchodnom registri krajského súdu v Hradci Králové, oddiel C, vložka 26603.

Na všetky nami predávané stroja je poskytovaná záruka a prípadný záručný servis. Pozáručný servis je samozrejmosťou.

Spokojnosť a individuálny prístup k zákazníkovi sú pre nás na prvom mieste. Radi Vám pomôžeme s výberom toho najvhodnejšieho technologického riešenia presne pre Vaše potreby. Neváhajte nás prosím nezáväzne kontaktovať.

Tím spoločnosti JPJ Forest, s.r.o.

Výpis z obchodného registra nájdete tu: JPJ Forest, s.r.o. – výpis

Všeobecné obchodné podmienky našej spoločnosti: JPJ Forest, sro – Všeobecné obchodné podmienky

Politiku kvality nájdete tu: Politika kvality JPJ Forest

Certifikát manažmentu kvality nájdete tu: Certifikát manažmentu kvality ISO 9001

hydraulicka ruka 6,3

hydraulicka ruka 6,3

Naši partneri:

Dodávatelia

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Finn-Rotor JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Next Hydraulics srl Pentin Paja Oy Riuttolehto Oy Tizmar snc Unimet AB