Články

Lesné stroje Farma

Farma – kvalitné vyvážacie lesné prívesy a drapáky

Spoločnosť JPJ Forest, s.r.o. je oficiálnym dovozcom lesníckych strojov FARMA pre ČR a SR. FARMA je švédsko – estónska obchodná značka s dlhoročnou tradíciou (od r. 1992), ktorá sa špecializuje na výrobu najkvalitnejšie lesníckej techniky a lesných strojov.

FARMA sa zameriava najmä na lesnú vyvážacie prívesy a drapáky, hydraulické žeriavy (hydraulické ruky), drapáky na guľatinu alebo na raždie, vkladacie lyžice a štiepací hlavice.

Keďže sa jedná o spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a stabilným zázemím, pracuje na neustálom vývoji a zdokonaľovaní tím konštruktérov a technológov, ktorí sa starajú o to, aby FARMA bola vždy aspoň krôčik pred konkurenciou. Lesné vyvážacie prívesy („vyvážačky za traktor“) FARMA sú ponúkané vo variantoch s nosnosťou od 6 do 16 ton a s možnosťou vybrať si zo širokej škály voliteľného príslušenstva k týmto vlekom.

Základné členenie hydraulických rúk (hydraulických žeriavov) FARMA je podľa ich dosahu: 3,8 až 8,5 metra. Všetky hydraulickej ruky disponujú uhlom otáčania 360° okolo svojej osi a sú vybavené špičkovými hydraulickými rotátory Baltrotors s tzv. nekonečným uhlom otáčania. V našej ponuke nájdete malé, stredné, ale aj najväčší lesné vyvážacie vleky a drapáky, ktoré možno osadiť hydraulickou rukou s dosahom až 8,5 m a nosnosťou 520 kg na maximálny výsuv.

Vyberte si prosím z našej ponuky lesných vyvážacích vlekov a hydraulických rúk a spoločne pre Vás vyberieme tú najviac vhodnú zostavu.

Tím spoločnosti JPJ Forest, s.r.o.

Dodávatelia

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Finn-Rotor JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Next Hydraulics srl Pentin Paja Oy Riuttolehto Oy Tizmar snc Unimet AB