Články

Hydraulickej ruky Maxilift a prívesy Agados

Ako novinku v našej ponuke sme pre vás pripravili akčné zostavy automobilových nákladných prívesov českého výrobcu Agados a hydraulických rúk / žeriavov Maxilift. Tieto zostavy sú určené pre prevádzku na pozemných komunikáciách a na dodanie sú len od našej spoločnosti JPJ Forest, s.r.o.

Tieto zostavy poslúži každému, kto potrebuje nakladať a prevážať ťažšie bremená a materiál za osobnými automobilmi a dodávkami, náhodne možno spomenúť napr. firmy a remeselníkov z odboru stavebníctva, tesárstva, stolárstva, kovovýroby a mnoho ďalších.

Špičkového českého výrobcu prívesov Agados netreba dlho predstavovať. Prívesy značky Agados sú vyrábané vo veľmi širokej škále nosnosťou a konfigurácií a v strednej Európe sú známe svojou kvalitou a precíznosťou spracovania už desiatky rokov. Zavolajte nám a spoločne vyberieme pre Vašu súpravu ten najvhodnejší príves alebo si príves môžete vybrať priamo na webových stránkach výrobcu a my Vám ho dodáme s už namontovanou hydraulickou rukou: Ponuka prívesov Agados

Spoločnosť JPJ Forest, s.r.o. je oficiálnym dovozcom talianskych hydraulických rúk a žeriavov Maxilift. Hydraulickej ruky Maxilift sú kompletne vyrábané v Taliansku, v jej priemyselnej časti v meste BORETTI. Mali sme tú česť továreň osobne navštíviť, nahliadnuť do výroby a presvedčiť sa, že celý výrobný proces hydraulických rúk je realizovaný v Taliansku. Taliani z Maxiliftu si na rozdiel od konkurencie neznižujú výrobné náklady delegovaním výrobných procesov do krajín s nižšími nákladmi na ľudskú prácu a to je hlavným dôvodom toho, že na trh pustia vždy iba špičkové hydraulickej ruky tej najvyššej kvality.

Pohon hydraulických rúk a žeriavov pre nami ponúkané zostavy s prívesy Agados je riešený veľmi jednoducho a bez nutnosti zásahu do elektroinštalácie ťažného vozidla. Ovládanie žeriavu je elektrohydraulické, napájané z prídavnej nezávislej batérie, ktorá môže byť umiestnená v prednej časti prívesu.

Ponuka a technická špecifikácia hydraulických rúk Maxilift tu: Hydraulické ruky Maxilift alebo priamo na tel. +420 773 202 321

Uľahčite, zrýchlite a zefektívni prácu Vám a Vašim zamestnancom pomocou prívesov Agados a hydraulických rúk a žeriavov Maxilift.

Dodávatelia

AS Fors MW AS Fors MW BALTROTORS Ltd Biojack Black Bruin Deitmer Finn-Rotor JPJ Forest Kreisi Metall OÜ Next Hydraulics srl Pentin Paja Oy Riuttolehto Oy Tizmar snc Unimet AB